OFERTA

Nasza Oferta

Przedstawiamy Państwu szereg zabiegów przeprowadzanych przez naszych specjalistów.
Jeżeli są Państwo zainteresowani innym zabiegiem prosimy o kontant telefoniczny.

Usuwanie odcisków

Jest to zabieg polegający na usunięciu stwardnienia skóry stopy. W celu uniknięcia zakażenia zakładany jest specjalny opatrunek zabezpieczający i przyspieszający gojenie.

Zabiegi na pękających piętach

Zabiegi te podlegają wcześniejszym konsultacjom w celu ustalenia stadium zaawansowania dolegliwości. Wykonujemy szereg działań łagodzących i likwidujących schorzenie m.in.:

  • zmiękczenie naskórka za pomocą odpowiednich środków
  • usunięcie nadmiaru zrogowaciałego naskórka
  • zamknięcie porów tkanki
  • założeniu opatrunku z odpowiednim preparatem
Rekonstrukcja płytki paznokciowej

Szereg zabiegów pozwalających całkowicie odbudować uszkodzony paznokieć na skutek jego zerwania, zmiażdżenia, ucisku lub zniekształcenia. Jest to zabieg załkowicie bezbolesny.

Klamry na wrastające i wkręcające paznokcie

Większość społeczeństwa przynajmniej raz w życiu ma problemy z wrastającymi i wkręcającymi paznokciami. Dzisiejsza technologia pozwala nam na praktycznie natychmiastowe usunięcie bólu poprzez założenie specjalistycznych klamer. Dzięki ich zastosowaniu można uniknąć bolesnych operacji chirurgicznych.

Pielęgnacja stopy cukrzycowej

Odpowiednia pielęgnacja stopy cukrzycowej daje nam gwarancję uniknięcia ran powstających na skórze stóp, a także łagodzenia bólu i przyspieszenia gojenia się już istniejących.

Pedicure klasyczny

Zabieg pielęgnacyjny, który polega na opiłowaniu paznokci, odsunięciu skórek oraz usunięciu zrogowaciałego naskórka. Jego dopełnieniem jest aromatyczny peeling oraz relaksujący masaż, który pobudza zmysły i pozwala się odprężyć. Na koniec zabiegu płytka paznokcia malowana jest bezbarwną odżywką, utwardzaczem lub lakierem

© 2018 RWebS.pl. All Rights Reserved.